Блискавкозахист Запоріжжя

Блискавкозахист (грозозахисту, грозозахист) - являє собою комплекс технічних рішень і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, майна, а головне людей, які знаходяться в ньому. На земній кулі щодня відбувається близько 44 тисячі гроз.

 

Блискавкозахист будівель і споруд Блискавкозахист Запоріжжя

 

Прямий удар блискавки може привести до дуже негативних наслідків:

  • механічного пошкодження будівлі, споруди та їх частин;
  • виникненню пожежі, аварії, і навіть техногенної катастрофи;
  • виходу з ладу електричних та електронних апаратів всередині і зовні будівлі;
  • загибелі, травмування людей, що знаходяться в будівлі або поблизу нього.

Щоб уникнути руйнівних наслідків дії блискавки, необхідно застосовувати системи блискавкозахисту, які стали ще більш досконалими, ніж були раніше.

Головною функцією захисту від блискавок є здійснення безпеки людей, будівель, споруд та обладнання знаходиться на території, що захищається від нищівних ударів блискавки. Захист від блискавок досягається завдяки створенню майданчиків безпеки над будівлею і всередині неї. Крім того, важливим є створення правильних шляхів для негайного відводу струму блискавки і розсіювання його в шарах землі.

Правильно спроектований блискавкозахист прийме удар блискавки на себе і безпечно відведе розряд в захисне заземлення таким чином, що Ви навіть можете цього не помітити.

Класифікація блискавкозахисту

За зоні захисту від блискавки можна розділити на 2 типи:

  • зовнішній блискавкозахист;
  • внутрішній блискавкозахист.

За конструкційним особливостям блискавкозахист буває:

  • активний;
  • пасивний.

Вартість блискавкозахисту

Необхідний рівень захисту від блискавок, її експлуатаційні параметри (розрахунок близкавковловлюючі сітки, достатнього кута захисту, кількості струмовідводів та ін.) визначаються в залежності від очікуваної кількості можливих поразок блискавкою в рік. Крім того, береться до уваги класифікація будівлі або споруди.

Виходячи з технічних параметрів необхідного рівня зовнішнього захисту, визначається вартість такої системи, а також вартість робіт по її розгортання. Кожен об'єкт вимагає індивідуального підходу і попередніх електричних вимірювань.

Блискавкозахист: замовити в Запоріжжі

Компанія Оптима-Комплекс надає послуги з проектування та монтажу зовнішньої і внутрішньої системи блискавкозахисту будівель і споруд в Запоріжжі і по регіонах України.

! Добре спроектований блискавкозахист збереже не тільки матеріальні цінності, а й життя людей.