Системы видеонаблюдения Запорожье

В епоху сучасності охоронні системи відеоспостереження - одні з найпоширеніших засобів безпеки в світі. Впровадження системи відеоспостереження серйозним чином знижує можливість несанкціонованого проникнення на об'єкт.

Відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Його застосовують в банках, офісах, складах, магазинах, заводах і інших всіляких місцях. Крім того відеоспостереження застосовується навіть у виробничих цілях для моніторингу технологічних процесів. Охоронне відеоспостереження, як технічний засіб безпеки, важко і практично неможливо замінити чимось іншим.

Камеры видеонаблюдения
Tecsar_HDVRB162-4HD4P-H.jpeg
AHDD-20F2M-out_28_mm.jpeg
PlayPause
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Інтернет-магазин

Для моніторингу невеликого магазину достатньо лише однієї-двох камер стеження і відеорегістрірующее пристрій (відеосервер, відеореєстратор, NAS).

Складові елементи систем відеоспостереження

Система відеоспостереження являє собою набір технічних пристроїв:

 • камери відеоспостереження;
 • пристрої запису, обробки даних та архівування (відеореєстратор, відеосервер, NAS);
 • пристрої відображення інформації (монітори, телевізори);
 • джерела живлення (для харчування камер, відеореєстраторів та ін.)
 • допоміжні пристрої (приймально-передавачі, підсилювачі сигналу, з'єднувальні роз'єми, штекери).

 

Камери відеоспостереження призначені для зйомки навколишніх об'єктів і передачі відеозображення на пристрій запису.

Пристрій запису, в ролі якого може виступати відеореєстратор, відеосервер на базі комп'ютера або NAS, виконує функцію архівації відеоінформації і виводить відео з камер на монітор або телевізор.

Класифікація систем відеоспостереження

За типом переданого сигналу все системи відеоспостереження ділять на три типи:

 • аналогові;
 • цифрові;
 • гібридні.

 

Аналогові системи відеоспостереження були популярними на протязі багатьох років. Але завдяки розвитку сучасних технологій вони вже відживають свій вік. На зміну їм приходять більш досконалі, що дозволяють домогтися більш якісного зображення - цифрові системи відеоспостереження.

Цифрові системи відеоспостереження або ip-відеоспостереження є сучасною альтернативою для аналогових систем.

До основних переваг цифрових систем відеоспостереження можна віднести:

 1. Висока роздільна здатність, яке покращує деталізацію зображення на порядок, на відміну від аналогового;
 2. Цифрова мережа легко масшабіруется на відміну від аналогової. Адже одним кабелем можливо об'єднати велику кількість IP-камер завдяки IP технології. Можна заощадити на кабелі і на вартості його монтажу, підключаючи велику кількість камер на відстані від відеореєстратора;
 3. Можливість віддаленого доступу до кожної IP-камері відеоспостереження, її налаштування і управління.
 4. Також можливо підключити систему відеоспостереження в комп'ютерну мережу офісу.
 5. Електроживлення і передача даних від IP-камер може здійснюватися по одному кабелю завдяки технології PoE, в результаті чого економляться витрати на силовий кабель.

Крім того, відеоспостереження Запоріжжя можливо організувати як за допомогою дротового так і по безпровідний технології. Сучасні ip-камери здатні передавати відеосигнал по каналу зв'язку Wi-Fi, що дозволяє мобільно змінювати місце розташування камер.

Гібридні системи відеоспостереження служать для того щоб об'єднати в одну систему існуючі аналогові камери з новими ip-камерами.

За локалізацією моніторингу відеоспостереження буває двох типів:

 • локальне;
 • віддалене.

 

При локальному відеоспостереженні моніторинг об'єкту можливо проводити, в основному, тільки з одного місця, розташованого безпосередньо на об'єкті (операторська, пост охорони).

При віддаленому відеоспостереженні можливо спостерігати за об'єктом з будь-якого комп'ютера, ноутбука, КПК або телефону через локальну мережу або Інтернет. Записуючий пристрій (відеореєстратор, відеосервер або NAS) дозволить переглянути архів подій, що сталися раніше на Вашу вимогу. Все це стало можливим завдяки розвитку сучасних технологій.

Локальне або віддалене відеоспостереження Запоріжжя збільшить безпеку будь-якого об'єкта. Кількість проблем розкрадання, незаконного вторгнення і контролю за ким-небудь або чим-небудь, після установки системи відеоспостереження, зведеться до мінімуму ато і зовсім зникне!

Послуги з відеоспостереження в Запоріжжі

Ми пропонуємо впровадження як найпростіших так і найскладніших (що включають аналітику: розпізнавання автомобільних номерів, підрахунок кількості об'єктів заданих параметрів, стеження за рухом конкретного об'єкта, ведення бази даних) аналогових або цифрових систем відеоспостереження в Запоріжжі, Мелітополі, Василівці, Бердянську та інших містах України. Надаємо гарантію і подальше сервісне обслуговування.

Компанія ТОВ "Оптима-Комплекс" надає комплекс послуг з установки системи відеоспостереження:

 1. Огляд об'єкта та консультація замовника;
 2. Прорахунок вартості впровадження системи відеоспостереження;
 3. Складання проекту, з урахуванням побажань замовника;
 4. Поставка комплектуючих: камер відеоспостереження, відеореєстраторів та ін .;
 5. Монтажні і пуско-налагоджувальні роботи;
 6. Гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування.

 

Посилання на матеріали розділу -Відеоспостереження-: