Охоронна сигналізація Запоріжжя

Призначення охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація реалізує функції охорони об'єктів, будинків, офісів, окремих приміщень, сейфів від проникнення, злому.

Завданням охоронної сигналізації є своєчасне оповіщення про тривожні події на контрольованому об'єкті. Рішення даної задачі можливе тільки при грамотному оснащенні об'єкту охорони сучасними високонадійними технічними засобами охоронної сигналізації.

Інтернет-магазин

Охоронна сигналізація дає можливість вести цілодобовий контроль над житловими, офісними, виробничими приміщеннями будь-якої площі незалежно від присутності охоронного персоналу або самого господаря.

Охоронна сигналізація Запоріжжя  
Охоронка Запоріжжя

Класифікація охоронних сигналізацій

Охоронна сигналізація поділяється на 2 типи:

  • автономна;
  • з виводом на пульт центрального спостереження.

Автономна охоронна сигналізація призначена для відлякування зловмисників звуковими і світловими ефектами. Крім того в сучасних GSM-сигналізації є можливість пересилки повідомлення на телефон власника об'єкта в разі вторгнення. Територія, що охороняється оснащується датчиками і сиренами, які приєднуються до приладу (централі) охоронної сигналізації.

Охоронна сигналізація, яка виводиться на пульт центрального спостереження призначена для централізованого спостереження за об'єктом і реагування, в разі вторгнення на об'єкт. При спрацьовуванні такої сигналізації, вбудований в неї модуль автодозвону здійснює оповіщення про вторгнення по дротових телефонних лініях і бездротового GSM-каналу зв'язку методом дозвону на заздалегідь запрограмовані телефонні номери. При надходженні сигналу з такої сигналізації спецслужби реагують на подію негайно. Контрольована зона оснащується датчиками і комунікаційним модулем. Всі пристрої системи сигналізації приєднуються до контрольної панелі.

Охоронний програмно-технічний комплекс дозволяє реалізувати висновок на екран комп'ютера диспетчера централізованого спостереження план-схему об'єкта і стан кожного датчика на ній.

Найголовнішим критерієм в роботі охоронних систем є надійність і безвідмовність їх роботи. Система повинна стійко працювати в разі виникнення перебоїв з подачею електроенергії (в т.ч. викликаних порушниками). Джерела безперебійного живлення захищають систему від перепадів напруги і забезпечують роботу системи протягом заданого часу після відключення електроенергії. Крім того охоронна система має резерв у плані дозвону, в разі відмови одного з каналів зв'язку автоматично задіюється запасний канал зв'язку, так наприклад, якщо у вас перерізали телефонні дроти, то повідомлення про тривогу передасться по GSM-каналу.

Охоронна сигналізація в Запоріжжі

Компанія "Оптима-Комплекс" Запоріжжя проводить всі роботи по оснащенню Вашого об'єкту охоронною сигналізацією:

  • розробку проектно-кошторисної документації відповідно до вимог замовника та дотриманням всіх норм;
  • рекомендації по вибору пульта охоронної-сигналізації та узгодження документації в разі виведення на пульт охорони;
  • монтажні, пусконалагоджувальні роботи установку охоронної сигналізації;
  • гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування приладів сигналізації.

 

Вартість установки охоронної сигналізації розраховуються індивідуально для кожного об'єкта виходячи з складності та обсягу виконуваних робіт.

Надаємо послуги з проектування, монтажу та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації в м Запоріжжі, Мелітополі, Василівці та інших містах України.