Про компанію

Компанія ТОВ «Оптіма-Комплекс» була заснована в 2005 році шляхом злиття та реорганізації ряду компаній, які спеціалізувалися в області розробки, монтажу та технічного обслуговування обладнання електронних систем безпеки.

Код ЕДРПОУ: 33836515.

Основні напрямки діяльності компанії:

проектування, монтаж, технічне обслуговування систем безпеки, телекомунікацій:

 • систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення;
 • пожежної сигналізації та пожежогасіння;
 • охоронної сигналізації;
 • блискавкозахисту будівель і споруд;
 • систем відеоспостереження;
 • систем контролю доступу;
 • домофон;
 • автоматизація виробничих процесів;
 • телеметрії газорозподільних пунктів (ГРП);
 • автоматичних цифрових телефонних станцій (АЦТС);
 • поставка обладнання систем безпеки, сигналізаторів газу.

На всі виконувані роботи компанія має необхідні дозволи, державні ліцензії та сертифікати. У зв'язку зі специфікою діяльності Компанії та стрімким розвитком нових технологій, співробітники проходять періодичне навчання на підвищення кваліфікації.

Головним аргументом в роботі з замовником є ​​те, що компанія пропонує індивідуальний і комплексний підхід до вирішення виникаючих проблем, починаючи з проектування системи безпеки для даного об'єкта до її повного втілення. Цінова політика компанії будується на індивідуальному підході до кожного Клієнта.

У компанії «Оптима-Комплекс» працюють висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють методи проектування, установки і обслуговування систем безпеки. Наші фахівці мають великий досвід роботи в області протипожежних систем, охоронно-пожежної та охоронної сигналізації, систем відеоспостереження і контролю доступу. Їх кваліфікація підтверджена сертифікатами та посвідченнями.

Виробництво робіт ведеться на високому технічному рівні із застосуванням високоякісних і сучасних технологій - це забезпечує найкращу якість створюваних систем і повну відповідність нормативним вимогам. Використання сучасного вітчизняного та імпортного устаткування підвищеної надійності дозволяє нам гарантувати безвідмовну роботу систем в процесі експлуатації.

Всі системи проектуються з урахуванням вимог діючих нормативних документів і посібників. Ми самостійно здійснюємо узгодження наших проектів з відповідними наглядовими органами і службами ще на етапі проектування, до початку монтажу систем. Після закінчення монтажу системи безпеки на об'єкті, вона пред'являється нами і здається як Клієнту, так і представникам наглядових органів.

З багатьма компаніями встановлені тісні партнерські зв'язки, є довгострокові програми співпраці і в реалізації спільних проектів. У частині продажу та поставок обладнання партнерами проекту є тільки прямі постачальники або самі виробники устаткування, що забезпечує нашим клієнтам мінімально можливі ціни по всьому асортименту обладнання.

Компанія працює з об'єктами різного рівня складності: промисловими і торговими підприємствами, офісними центрами і банками, Якість і надійність наших послуг підтверджені часом і постійно зростаючим числом клієнтів.

Компанія «Оптима-Комплекс» постійно прагне до досконалості і відкрита для співпраці.

Якщо ви вже маєте пропозицію, не поспішайте, порадьтеся з нами, ми Вам з повною відповідальністю можемо заявити, що наші фахівці зможуть запропонувати більш оптимальне рішення задачі в технічному, якісному і фінансовому плані.

Перейти на сторінку з ліцензіями та дозволами нашої компанії
Перейти на сторінку з описом деяких об'єктів компанії